Sala zabaw dla dzieci "PSOTEK" w Warszawie

Telefon: +48 505 56 1000

Kinder © 2013  Privacy Policy

 

Happy Birthday !!!

 

 

W Psotku Twoje urodziny będą niezapomniane i magiczne. Sprawimy byś jeszcze bardziej czekał na ten dzień :)

 

O NAS

SALA ZABAW PSOTEK

Naszą przygodę z prowadzeniem Sali Zabaw dla dzieci rozpoczęliśmy 6 lat temu w Siedlcach i przez pięć lat z wielkim powodzeniem dawaliśmy szczęście i radość setkom Dzieci :) Dwa lata temu powstał kolejny Psotek - w Warszawie. Jest to cudowne miejsce do zabawy, rozrywki i wielkiej uciechy dla wszystkich Małych Najważniejszych Ludzi :)

 

 

 

Psotek to bardzo bezpieczny plac zabaw, gdzie pod okiem wykwalifikowanej kadry Twoje Dziecko spędzi wspaniałe chwile.

Towarzyszymy dzieciom również w dniach Urodzin, Imienin i innych ważnych momentach, prowadząc profesjonalne przyjęcia :)

 

Sala Zabaw Psotek daje dzieciom radość i zabawę, ale nie tylko. Rozwija również wyobraźnię, motorykę i zdolności dziecka. To świetne miejsce by rozpocząć przystosowywanie dzieci do zabawy w grupach, zabaw z rówieśnikami, co ma potem bardzo korzystny wpływ na pobyt w przedszkolu :)

Chętnie zapraszamy grupy przedszkolne. A dzieci niepełnosprawne oraz grupy dzieci z domów dziecka zapraszamy z całego serca i dla nich wstęp do Psotka jest zawsze bezpłatny :)  Zapraszamy :)

Zapraszamy do Psotka zwłaszcza kiedy pogoda płata nam figle, by urozmaicić skakanie po kałużach i lepienie bałwana

Zabawa i coś jeszcze

Nasza misja

Plac zabaw pod dachem

Sala zabaw Psotek to 160 mkw powierzchni do zabawy i szaleństw :) 4 zjeżdzalnie, 2 baseny z piłeczkami, trampolina, ścianka wspinaczkowa, jeździki, bujaki i dziesiątki pluszaków :)

ZAPRASZAMY